Specifications
| Description 2 | BLUE GROUND |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 003253 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | SINGLEU/K |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 3" |
KING EDWARD LOWER 52" x 2.75" STRIPED TIE
Item No.
I010505
ST CHRISTINA'S 39" STRIPED TIE
Item No.
I010426

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)