Specifications
| Description 2 | NAVY/SAXE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004186 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
LINLITHGOW AC S1-S3 WATT 54" x 3.25" JACQUARD
Item No.
I010922
BEAL 10 & 11 - 52" X 3" STRIPED TIE
Item No.
I010930
BROXBURN ACAD JNR 52" X 2.75" STRIPED TIE
Item No.
I010913
HOLYROOD S6 54"x3" JACQUARD TIE
Item No.
I010918

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)