Specificaties
| Description 2 | NAVY/SAXE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | XT-SP-45" |
| Presentation | NO SLEEVING |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | POLYESTER |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45"X 2.75" |
HASLINGDEN UPPER 19" X 3.5" CLIP ON JACQUARD
Art nr.
I037745
TALBOT HOUSE FLEECE SCARF
Art nr.
I037983
PAINTING SMOCK 2/4 YEARS
Art nr.
I037813
GREENFORD HIGH SCH - BLAZER BADGE
Art nr.
I037852

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)