Specifiche
| Description 2 | NAVY/SAXE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | XT-SP-45" |
| Presentation | NO SLEEVING |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | POLYESTER |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45"X 2.75" |
HARRIS PRIMARY KENT ELASTIC TIE
Articolo nr.
I037588
DALGETY BAY PRIMARY ELASTIC TIE
Articolo nr.
I037541
CRANFORD HOUSE SCHOOL TABARDS
Articolo nr.
I037505

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)