Specificaties
| Description 2 | NAVY/SKY |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 007833 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
CANFORD HEATH JNR 14" X 3"STRIPED CLIP ON TIES O/S
Art nr.
I104758
CCHS BRONZE REWARD TIE - BLU HSE - 16" X 3" CLIP
Art nr.
I104735
KING ALFRED RED JACQ CLIP ON TIES 16" X 3" - O/S
Art nr.
I104746
FCC FARINGDON SCH STRIPED CLIP ON TIES 16" - O/S
Art nr.
I104739

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)