Specificaties
| Description 2 | BLACK/BLUE/WHITE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006178 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52"X 2.75" |
COPTHALL 16" X 3" CLIP ON TIE
Art nr.
I062187
PARSONS GREEN NURSERY 53CM SUN HAT
Art nr.
I062168
TIE834 LAURENCE JACKSON UPPER 16" JACQUARD CLIP
Art nr.
I062155

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)