Specificaties
| Description 2 | PURPLE/BLACK/WHITE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006358 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
JUNIOR COLTS B 56" X 3.75" STRIPED TIE
Art nr.
I060008
NEWARK ACADEMY 16" x 3" CLIP ON TIE
Art nr.
I059958
BURLEIGH PRIMARY SCHOOL CLASSIC GYM BAG
Art nr.
I059728

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)