Specifiche
| Description 2 | MAROON/GREY HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 004266 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 48" X 2.75" |
UCS JUNIOR EMERALD 48" POLY JACQUARD TIE
Articolo nr.
I025777
TRINITY 7/9 YEARS POLY JACQUARD 52" TIE
Articolo nr.
I025738
WARMINSTER POLY 52" JACQUARD TIE
Articolo nr.
I025851

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)