Specifiche
| Description 2 | ROYAL/GREY |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 100 |
| Cross Ref No. | 004749 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | ELASTIC |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 9.5" X 2.5" ELASTIC |
WATERSIDE SCHOOL STRIPED TIES 52" X 2.75"
Articolo nr.
I104583
LOOFY SCHOOL FELT HATS MEDIUM 55CM
Articolo nr.
I104618
METHVEN SCHOOL 39" STRIPED TIE
Articolo nr.
I104630
PEN Y BRYN BOOKBAG
Articolo nr.
I104581

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)