Specifiche
| Description 2 | NAVY/BLUE BLOCK |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 003071 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 48" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 48" X 2.75" |
ST JOSEPH'S CATHOLIC 16" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010516
ARNOLD HOUSE 45" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010428

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)