Specifiche
| Description 2 | MAROON/NAVY |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 007605 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
ST MARYS 48" STRIPED TIE
Articolo nr.
I009563
PROSPECT HOUSE 45" STRIPED TIE
Articolo nr.
I009591
ST BERNADETTE MAIN SCHOOL - 39" STRIPED TIE
Articolo nr.
I009629

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)