Specifiche
| Description 2 | YELLOW/BOTTLE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 002245 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
HADDENHAM COMMUNITY BOOKBAG
Articolo nr.
I032600
HADLEY WOOD TOP DRAWSTRING BAG
Articolo nr.
I032489
ST GREGORY'S EXPANDABLE BOOKBAG
Articolo nr.
I032521
ED ACAD - XLARGE 56" POLY JACQUARD TIE
Articolo nr.
I022523

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)