Specificaties
| Description 2 | NAVY/MAROON |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 002548 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
HALL MEADOW ELASTIC STRIPED TIE
Art nr.
I010548
ARNOLD HOUSE 45" STRIPED TIE
Art nr.
I010428
LAWSONS ACADEMY ELAS STRIPED TIE
Art nr.
I010465

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)