Specificaties
| Description 2 | BLACK/CRAMMED RED/WHITE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | SUND565 39" |
| Presentation | NO SLEEVING |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | PRICE & BUCKLAND |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
OXFORD SPIRES ACADEMY - 16" STRIPED TIE
Art nr.
I012101
HALE CE PRIMARY SCHOOL CLASSIC GYM BAG
Art nr.
I139079

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)