Specificaties
| Description 2 | NAVY/GREEN BLOCK STRIPE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 005210 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
SPALDING GRAMMAR MOULTON HARROX 54" JACQUARD TIE
Art nr.
I071875
ST JOHNS PRIMARY 11" CLIP ON STRIPED TIE
Art nr.
I042572

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)