Specificaties
| Description 2 | DK NAVY/TWIN BLUE/YELLOW HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 003586 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
WAKEFIELD GIRLS HIGH SCHOOL 14" JACQUARD TIE
Art nr.
I138221
SUNBURY MANOR GOLD HSE 52" X 3" JACQUARD TIE
Art nr.
I138109
KILKEEL HIGH SCHOOL - 9.25" X 72" WARP KNIT SCARF
Art nr.
I138135
KENSINGTON & CHELSEA JACQUARD TIE 19" X 3.5"
Art nr.
I138114

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)