Specificaties
| Description 2 | ROYAL/GOLD HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | PET778A |
| Presentation | STANDARD |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | P&BDURKOP |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
SPOTS 9" X 54" LADIES SCARVES
Art nr.
I063348
TIE853 - ELIZABETHAN ACAD 16" CLIP ON TARTAN TIE
Art nr.
I063377
KINGSTON GRAMMAR 6TH FORM 56" X 3.5" STRIPED TIE
Art nr.
I063414

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)