Specificaties
| Description 2 | ROYAL/PURPLE HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001659 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 16" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
ALBANY 16" X 3" CLIP-ON STRIPED TIE
Art nr.
I010398
REGENTS HS RED 16" X 3" STRIPED TIE
Art nr.
I010418
BISHOP DOUGLAS GREEN 16" CLIP-ON STRIPED TIE
Art nr.
I010411
TORONTO MONTESSORI 14" STRIPED CLIP-ON TIE
Art nr.
I010364

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)