Spezifikationen
| Description 2 | MAROON/WHITE/BOTTLE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | SILK |
| Webshop Order Multiple | 100 |
| Presentation | NO SLEEVING |
| Product Style | 52" |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | SELF LOOP |
| Product Type | Offshore |
| Size | 52" X 3" |
| Description 2 | MAROON/WHITE/BOTTLE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | SILK |
| Webshop Order Multiple | 100 |
| Presentation | NO SLEEVING |
| Product Style | 52" |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | SELF LOOP |
| Product Type | Offshore |
| Size | 52" X 3" |