Spezifikationen
| Description 2 | DK NAVY/TWIN BLUE/LT BLUE HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 003586 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
TORONTO MONTESSORI 45" X 3" STRIPED TIE
Artikel-Nr.
I010369
REGENTS HS ORANGE 16" X 3" STRIPED TIE
Artikel-Nr.
I010417
LT30118 - GRANTON PS 39" X 2.5" STRIPED TIE
Artikel-Nr.
I010346
CARSHALTON ELGAR 52" X 2.75" YELLOW STRIPED TIE
Artikel-Nr.
I010203

English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)